1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років та до 15 років

У Львові 13-15.05.2017 р. пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років та до 15 років. Це найвищі за рангом змагання з дзюдо, в яких можуть приймати участь спортсмени цього віку. КармазоваВ Чемпіонаті приймали участь збірні всіх областей України. В складі збірної Сумської області виступали вихованці відділення дзюдо Охтирської ДЮСШ, яких тренує бригада тренерів: старший тренер-викладач Меєрович Юрій Михайлович та тренери-викладачі Кісіль Володимир Іванович та Єлізарова Людмила Павлівна. ФедорченкоУчениця Охтирської ДЮСШ Кармазова Анастасія стала чемпіонкою в ваговій категорії до 40 кг серед дівчат до 15 років, Федорченко Ярина в ваговій категорії до 36 кг посіла друге місце. Зімов Едуард здобув п’яте місце в категорії 42 кг серед юнаків до 16 років. Завдяки результатам, здобутими нашими спортсменами, збірна Сумської області посіла третє командне місце у загальному заліку.
Ми вітаємо спортсменів, їхніх тренерів та батьків, та бажаємо їм вдалих виступів у майбутньому.

Відкритий Всеукраїнський турнір «VІ Дитячий Фестиваль дзюдо»

Вдалими виступами порадували вихованці Охтирської ДЮСШ на змаганнях 25-26 березня В Києві пройшов відкритий Всеукраїнський турнір «VІ Дитячий Фестиваль дзюдо». В змаганнях взялили участь юнаки та дівчата з 20 областей України. Запекла боротьба тривала на 6 татамі. Охтирчани вибороли 6 медалей різного ґатунку.
V м
Ми щиро вітаємо спортсменів, їхніх батьків та тренерів!

Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків "Київська весна"

Volkov    3-4 березня в Києві пройшов всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків "Київська весна", в якому вихованець Охтирської ДЮСШ Волков Антон виборов перше місце в своїй ваговій категорії.

Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Волинських майстрів дзюдо

Lutck     Результативно почали новий рік вихованці відділення дзюдо Охтирської ДЮСШ:
у Відкритому Всеукраїнському турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо, який відбувся в Луцьку 14-18 січня 2017 року, приймали участь спортсмени з усієї України, Молдови, Польщі, БілорLutck1усі, Литви. Охтирські та сумські дзюдоїсти в цих змаганнях здобули 10 медалей, з яких дві вибороли охтирські дівчата: Федорченко Ярина здобула перше місце в категорії 32 кг, а Кармазова Анастасія друге в категорії 40 кг. Недалеко був від п’єдесталу пошани Науменко Артем, який став п’ятим в категорії 42 кг. Окрім спортивних досягнень, нашим учням вдалось поспілкуватись з найсильнішим чоловіком планети Василем Вірастюком, який надихнув дітей на досягнення вищих результатів.

Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Г.В.Малінки

4.12.2016р. в м.Харків відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Г.В.Малінки, серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-2006 років народження та молодших, в якому брали участь і вихованці Охтирської ДЮСШ і досягли таких результатів:Харьков