1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів»

IMG c5bd76073ea10206a69b2dffd6410f42 V19-23 квітня 2018 року в Бахмуті Донецької області фінішував Всеукраїнський турнір з боротьби самбо  «Кубок України серед кадетів». За результатами боротьби, що пройшла на трьох килимах спорткомплексу стадіону «Металург» І місце виборола Федорченко Ярина.

Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи ЗТУ Н.Р. Месаблішвілі

IMG de78ee600e7848279734efdbdf44904f VПродовжують радувати своїми досягненнями на змаганнях різних рівнів вихованці відділення боротьби дзюдо Охтирської ДЮСШ, 21 квітня 2018 року у м. Києві відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи ЗТУ Н.Р. Месаблішвілі, в якому Волков Антон виборов трете  місце в своїй ваговій категорії.
Вітаємо Антона з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна»

IMG 36b0806ea8f030ad7f153c7255c35b97 V      10 березня 2018 року у м.Києві відбувся всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна» серед юнаків. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів із Азербайджану, Білорусі, Латвії, Литви, Румунії й України. Спортсмени боролися на шести татамі у легкоатлетичному манежі на Березняках. Призери змагань отримали дипломи, подарунки й оригінальні медалі. Після запеклої боротьби виборовши третє місце на п’єдестал пошани піднявся вихованець Охтирської ДЮСШ відділення боротьби дзюдо Книга Кіріл.
      Ми щиро вітаємо тренерів-викладачів та спортсмена з вдалим виступом на змаганнях!

Молодіжний чемпіонат України зі спортивного й бойового самбо

Нагорний Дмитро ЧУ самбо2-3 лютого у м. Харкові пройшов  молодіжний чемпіонат України зі спортивного й бойового самбо, який зібрав рекордну кількість регіонів – 24, понад дві сотні учасників. Були розіграні 20 комплектів нагород  серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Випускник Охтирської ДЮСШ, вихованець  старшого тренера – викладача відділення боротьби дзюдо Меєровича Ю.М. Нагорний Дмитро зайняв ІІ – місце у своїй ваговій категорії.
Вітаємо спортсмена та його тренера!

Чемпіонат України з дзюдо

IMG d3f8d109baa7cc682373ffdb940854ef V       4-6.10.2017р. у м. Суми  відбувся чемпіонат України з дзюдо. Вдало виступили на цих змаганнях випускники Охтирської ДЮСШ, вихованці тренера Ю.М. Меєровича. Радченко Алла виборола ІІІ місце, Мартищенко Анатолій став п’ятим.
      4-6.10.2017р. у м. Суми  відбувся Кубок України з дзюдо ("Стінка на стінку"). Мартищенко Анатолій та Рогальський Володимир у складі збірної команди м.Дніпро вибороли І місце серед чоловіків, Радченко Алла в складі збірної команди м.Дніпро ІІ місце серед жінок.