1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат Сумської області. Кубок губернатора Сумської області з легкої атлетики.

22-23 січня в легкоатлетичному манежі УАБС пройшли змагання чемпіонату Сумської області, Кубку губернатора Сумської області з легкої атлетики. Команда нашого міста, сформована з учнів ДЮСШ, показала гарні результати і зайняла друге командне місце серед спортсменів 1996 р.н. та молодших, поступившись лише збірній обласного центру.
В особистому заліку переможцями та призерами стали:
І місце зайняла Галєєва Валерія (тренери Шимко В.І., Литвиненко В.В.) - на дистанціях 200 м та 400 м;
ІІ місце зайняли: Рубан Тетяна на дистанціях 200 м та 400 м (тренер Семененко Ю.Г.), Федір Савост'ян (тренери Шимко В.І., Литвиненко В.В.) на цих же дистанціях серед юнаків, Назарчук Юлія (тренер Семененко Ю.Г.) - 1500 м;
ІІІ місце зайняли: Мучарова Євгенія на дистанції 400 м (тренери Шимко В.І., Литвиненко В.В.), Лоскот Тая (тренери Шимко В.І., Литвиненко В.В.) -1500 м, Слюсар Михайло (тренер Бондаренко В.А.) - 60 м, Карась Катерина (тренери Шимко В.І., Литвиненко В.В.) - штовхання ядра.
Команда дівчат у складі Галєєвої Валерії, Мучарової Євгенії, Коломоєць Раїси (тренер Кривонос С.М.) та Рубан Тетяни перемогла в естафеті 4 х 200 м.