1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів.

26730720 321199888380113 6620649781951992358 n15-16 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів.

У змаганнях взяли участь близько 500 учасників із Сумської,  Харківської, Чернігівської, Херсонської, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської та Волинської областей.

Охтирські легкоатлети досить вдало виступили на цих змаганнях. В командному заліку, як серед юнаків так і серед дорослих охтирчани вибороли друге місце, поступившись лише команді обласного центру.

В особистому заліку серед юнаків переможцями та призерами стали: Канівець Максим – І місце в бігу на 2000 м з\п, Сахно Сергій – ІІ місце в потрійному стрибку, Табачун Руслана – ІІІ місце в стрибку у довжину, Косенко Дарія – ІІІ місце в бігу на 60 м., Токарєв Артем – ІІІ місце в стрибку у довжину, Васильченко Владислав – ІІІ місце в потрійному стрибку.