vivaspb.com
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ІІ Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца

IMG 441011 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області відбулись ІІ Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца.
Участь у змаганнях взяли команди з Запорізької, Київської, Чернігівської, Луганської областей, а також спортсмени з міст і районів Сумської області. Загальна кількість учасників перевалила за 300 осіб.
Переможці та призери у всіх дисциплінах програми отримали грамоти, медалі, кубки (за 1 місце), а також подарунки від організаторів та спонсорів змагань.
IMG 4442Не пасли задніх і вихованці Охтирської ДЮСШ, які вибороли одне перше, три других та два третіх місця. Переможцем змагань серед юніорів став Владислав Масло, друге місце зайняли: Більська Дарія серед наймолодших дівчат, Гущина Владислава серед дівчат 2002-2003 р.н., Канівець Владислав серед юнаків 2002-2003 р.н., третє місе вибороли Гнітій Юрій серед наймолодших юнаків та Ширшов Євгеній серед юнаків 2002-2003 р.н.
Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях.
Фотозвіт участі охтирських спортсменів мохна переглянути ТУТ.
Розширений звіт про змагання на сайтах ФЛАСО та ФЛАУ.

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні

logo competitions24-25 березня 2017 року в манежі КМШВСМ пройшли останні змагання зимового сезону – Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п`ятиборства в приміщенні (2002 р.н. та молодше). Всього в змаганнях взяли участь 778 юних атлетів з 25 регіонів України.
Серед 86 ДЮСШ команда Охтирської ДЮСШ посіла 28 місце. В особистому заліку Віталій Скорина зайняв 4 місце у двоборстві 60м + 200м, Євген Ширшов був сьомим у багатоборстві 400м + 800м, Максим Канівець став тринадцятим 1500м з/п + 800м, Владислав Васильченко двадцятим 200м + 400м, Сергій Сахно двадцять першим 60м+200м.

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів

IMG 436514-15 лютого в легкоатлетичному манежі CумДУ завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. У змаганнях взяли участь 447 атлетів з усіх областей України та м. Київ.
Серед учасників були і охтирські спортсмени Косенко Дарина, Маслюк Дарина, Масло Владислав, які зробили свій внесок у вдалий виступ команди області. У командному підсумку Сумська область, набравши 425 очок, посіла високе 4-е місце!
IMG 4381Вихованка Охтирської ДЮСШ Євгенія  МУЧАРОВА, яка зараз навчається в СумДУ, здобула срібну нагороду в бігові на 400 м з результатом – 57.26
Команда Сумської області у складі якої виступали і охтирчани Дарина МАСЛЮК і Євгенія МУЧАРОВА в естафетному бігу 4х200м встановила новий рекорд області серед юніорок –1:43.87. На жаль, цей результат виявився третім, причому срібним призерам наша команда поступилася лише 0.01 сек. Детальныше на сайты ФЛАСО

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді

19 лютого в Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Інтернет-трансляція “наживо” за участю провідних фахівців легкої атлетики України (у якості коментаторів та експертів) відбувалася на каналі легкої атлетики України у Youtube.com! Крім того, місцевий телеканал UA:СУМИ наживо, з використанням 12 камер транслював найцікавіші події чемпіонату у власному ефірі.
У змаганнях взяли участь 487 атлетів (303 з яких – чоловіки, 184 – жінки) з усіх регіонів України, та Туреччини. На арені легкоатлетичного манежу змагалися: 7 Заслужених майстрів спорту України (ЗМСУ), 35 майстрів спорту України міжнародного класу (МСУМК), 118 майстрів спорту України (МСУ).
Вдало виступили вихованці Охтирської ДЮСШ, які зараз навчаються у ВНЗ м. Суми. Олександра Лещенко (СДПУ ім. А.С. Макаренка) виборола ІІІ місце серед молоді у штовханні ядра,  Євгенія  МУЧАРОВА (СумДУ) зайняла 10 місце серед жінок та п’яте серед молоді на дистанції 400м, а у складі естафетної команди 4х400м стала бронзовим призером серед молоді, Антон Слізченко (СумДУ) у складі естафетної команди 4х400м став чемпіоном України серед молоді.
Детальніше на сайті ФЛАСО.

Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи на честь 70-річчя заслуженого майстра спорту Анатолія Терентійовича Новікова

17 січня в Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи на честь 70-річчя заслуженого майстра спорту Анатолія Терентійовича Новікова. В складній боротьбі наші учні показали високий результат:
kharkiv 2017kharkiv 2017 1Колодяжний Єгор І місце (26 кг), Кіяшко Роман ІІ місце (66 кг), Слухай Вадим п’яте місце (50 кг), Нікітенко Данило також п’яте в категорії 66 кг.
Всі бажаючі спортсмени мали змогу поспілкуватися з призером Олімпійських Ігор Новіковим А.Т.
Спілкування зі спортсменами світового рівня надихає юних на подальші перемоги, атже діти бачать, що з нашої країни можна піднятись на верхні щаблі в світовій ієрархії спорту, а для цього треба лише бажання тренуватись і допомога тренерів, батьків та небайдужих людей, які сприяють підведенню учнів охтирської ДЮСШ до перемог.