vivaspb.com
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Перемога охтирського школяра на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР 2005 р.н. та молодше з чотириборства

4 borstvo22-23 травня  в місті Чорноморськ Одеської області на базі Комплексної ДЮСШ відділу освіти м. Чорноморська було проведено  чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР 2005 р.н. та молодше з чотириборства. В них взяли участь 93 юнаки та 124 дівчини, які  представляли 34 ДЮСШ та 13 СДЮСШОР із 19 регіонів України та Молдови.

Серед учасників були і вихованці Охтирської ДЮСШ: Нікіта Маслюк, Данііл Черкасін, Максим Кошель, Діана Гриб, Ірина Антюх, Євгенія Лукутіна.

masliykНайвдалішим був виступ Нікіти МАСЛЮКА, який в особистому заліку серед юнаків виборов 1-е місце (310 очок). В індивідуальному заліку по видам він переміг у стрибках у довжину5,32 та метанні м’ячика58.58,  а в бігу на 60 м – 7.7, та бігу на 600 м – 1.39.0 він став четвертим.

У командному заліку серед ДЮСШ команда ДЮСШ м. Охтирка набрала 1056 очок і зайняла 4-е місце!

Вітаємо наших юних атлетів та їх тренерів із вдалим виступом та бажаємо їм зростання майстерності та успішних стартів у майбутньому!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням

Школярі Сумщини – переможці Гімназіади України з легкої атлетики!

gimnaziada okhtyrka18-19 квітня в м. Одеса на стадіоні «Динамо» відбулися фінальні змагання Гімназіади України з легкої атлетики. Команда Сумської області, яка складалася з школярів 2001-2003 р.н., з сумою 557 очок зайняла І місце серед 20 областей України.
Приємно відзначити, що свій вклад в перемогу внесли і вихованці Охтирської ДЮСШ Дарія Косенко та Максим Канівець, які були включені до складу збірної області, представником команди Сумщини був тренер Охтирської ДЮСШ Маслюк О.І.
Дарія Косенко виборола ІІ місце з бігу на 100 м (виконавши норматив КМСУ- 12.0h), та була четвертою в бігу на 200 м.
Більше інформації на сайті ФЛАСО.

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні на призи ЗМСУ ЮРІЯ БІЛОНОГА

22-23  лютого в м. Суми, в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні на призи ЗАСЛУЖЕНОГО МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ ЮРІЯ БІЛОНОГА серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше.
У змаганнях взяли участь представники м. Києва, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Київської, Харківської, Херсонської, Житомирської та Чернігівської областей.
Серед охтирчан найбільш вдалим був виступ Косенко Дарії (біг 60 м) та Канівця Максима (біг 2000м з перешкодами), які вибороли треті місця, Третє місце також виборола естафетна команда у складі Ставицької Анни, Гущиної Владислави, Четверик Олесі та Косенко Дарії.
Фотозвіт                    Протоколи змагань

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2001 р.н.та молодші

IMG 0213З 30 січня по 1 лютого в легкоатлетичному манежі СумДУ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2001 р.н.та молодші. Змагання відзначилися рекордною кількістю учасників - 750 юних легкоатлетів з 26 регіонів України. Участь в ньому взяли і спортсмени Охтирської ДЮСШ. Найбільш вдалим був виступ Дарини Косенко, яка на дистанції 200 м була за крок до пєдесталу – 4 місце у фіналі з результатом 26.71 (у напівфіналі – 26.39)
У командному заліку серед 42 ДЮСШ команда ДЮСШ м.Охтирка посіла 14-е місце (74 очка)
З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на сайті ФЛАСО та офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих

5 – 8 липня  в Кропивницькому на стадіоні “Зірка” відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Вихованки Охтирської ДЮСШ Маслюк Дарина та Косенко Дарія у складі естафетної команди 4х100м стали чемпіонками України.
      Вітаємо наших атлеток та їх тренерів із вдалим виступом та бажаємо їм зростання майстерності та успішних стартів в майбутньому!
     З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.