1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді

19 лютого в Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Інтернет-трансляція “наживо” за участю провідних фахівців легкої атлетики України (у якості коментаторів та експертів) відбувалася на каналі легкої атлетики України у Youtube.com! Крім того, місцевий телеканал UA:СУМИ наживо, з використанням 12 камер транслював найцікавіші події чемпіонату у власному ефірі.
У змаганнях взяли участь 487 атлетів (303 з яких – чоловіки, 184 – жінки) з усіх регіонів України, та Туреччини. На арені легкоатлетичного манежу змагалися: 7 Заслужених майстрів спорту України (ЗМСУ), 35 майстрів спорту України міжнародного класу (МСУМК), 118 майстрів спорту України (МСУ).
Вдало виступили вихованці Охтирської ДЮСШ, які зараз навчаються у ВНЗ м. Суми. Олександра Лещенко (СДПУ ім. А.С. Макаренка) виборола ІІІ місце серед молоді у штовханні ядра,  Євгенія  МУЧАРОВА (СумДУ) зайняла 10 місце серед жінок та п’яте серед молоді на дистанції 400м, а у складі естафетної команди 4х400м стала бронзовим призером серед молоді, Антон Слізченко (СумДУ) у складі естафетної команди 4х400м став чемпіоном України серед молоді.