2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Фільтр
  • Першість міста з футзалу

DSCN0919Завершилися змагання з футзалу серед дівчат у залік ХХІ спортивних ігор школярів міста. Безкомпромісна боротьба точилася в усіх іграх. Так, у грі за ІІІ місце переможець визначився тільки у серії післяматчових пенальті, ним виявилася команда ЗОШ №11, яка перемогла команду гімназії. А у головному фіналі збірна ЗОШ №5 зуміла вирвати перемогу у команди ЗОШ №3 лише на останніх секундах додаткового часу. П'ятою стала команда ЗОШ №2, далі  місця розподілилися наступним чином: VI - ЗОШ №8, VII -ЗОШ №1, VIII -ЗОШ №4.

• Завершилися ХХІ міські спортивні ігри школярів.

Завершилися ХХІ міські спортивні ігри школярів. Перше місце серед ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла команда школи №5, другими, поступившись переможцям тільки за додатковими показниками стала команда школи №2, третьою стала ЗОШ №3. Детальніше з результатами змагань можна ознайомитись переглянувши таблицю.
    Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів перемогу одержала команда школи №6, другою стала ЗОШ №9.
  • Турнірна таблиця ХХІ міських спортивних ігор школярів у 2012-2013 н. р.

V

*У залік командам йдуть 7 кращих результатів. При рівній кількості очок враховуються види які не пішли в залік.

• Першість міста з легкої атлетики в залік ХХІ спортивних ігор школярів

15 квітня на стадіоні Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшли змагання з легкої атлетики. Це останній вид у залік ХХІ  міських спортивних ігор. Погода видалася чудовою для проведення змагань. Перемогу в командному заліку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула команда школи №2, серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогу святкувала школа №6.
    В особистому заліку  перемогу одержали:
    - серед молодших дівчат - Маслюк Дарина (ЗОШ №2) - 100 м, Мучарова Євгенія (ЗОШ №2)- 400 м, Назарчук Юлія (ЗОШ №6)- 1500м, Калітіна Римма (ЗОШ №3) - штовхання ядра;
    - серед старших дівчат - Коломоєць Раїса (ЗОШ №5) - 100 м, Рубан Тетяна (ЗОШ №2) - 400 м, Думчикова Катерина (гімназія) - штовхання ядра;
    - серед молодших юнаків - Доценко Влад (ЗОШ №5) - 100 м, Пушкаренко Андрій (ЗОШ №3) - 400 м, Бачкир Вадим (ЗОШ №2)- 1500 м;
    - серед старших юнаків - Слюсар Михайло (ЗОШ №5) - 100 м, Савостьян Федір (ЗОШ №2) - 400 м, Усик Олександр (ЗОШ №2) - 1500 м, Жиленко Дмитро (ЗОШ №2) - штовхання ядра.
    Детальніше з ходом змагань можна ознайомитись, переглянувши результати змагань.
  • Першість міста з волейболу серед дівчат

4-6 березня в спортивному залі Охтирської гімназії проходила першість міста з волейболу серед дівчат у залік ХХІ спартакіади школярів. Ігри проходили в напруженій боротьбі. Перемогли дівчата школи №5, другими були дівчата ЗОШ №2 і третіми - гімназії. Далі розташувалися команди ЗОШ №3, ЗОШ №1, ЗОШ №11, ЗОШ №4, ЗОШ №8.

• Першість міста з баскетболу серед дівчат

DSC 003620 лютого завершилася першість міста з баскетболу серед дівчат у залік ХХІ спортивних ігор школярів. Перемогу виборола збірна ЗОШ №5, другими були дівчата ЗОШ №3, третіми - команда ЗОШ №2. Далі місця розподілилися наступним чином: ЗОШ №11, ЗОШ №1, Гімназія, ЗОШ №4, ЗОШ №8.

• Першість міста з лижних гонок

2 лютого в м. Охтирка проходили міські змагання з лижних гонок.

Переможцями серед ветеранів стали. Бондаренко Віктор, Сталінський Валентин, Кучер Олександр, Бондаренко Ольга, Пасько Павло.

Переможцями та призерами серед школярів своїх вікових категоріях стали:

• Першість міста з футзалу серед дівчат

З 28 січня у спортивному залі військової частини розпочалася першість міста з футзалу серед дівчат у залік ХХІ спортивних ігор школярів.

• Чемпіонат міста з лижних гонок

2 лютого в урочищі «Ківшар» відбудеться Чемпіонат міста з лижних гонок. Змагання проводяться в вікових категоріях: 13-14 років, 15-16 років, 17-30 років, 31-40 років, 41-50 років, 51 і старші.

Початок змагань о 11.00

До участі запрошуються всі бажаючі

• Першість міста з волейболу в залік ХХІ спартакіади школярів міста

20 - 23 листопада в спортивній залі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходили ігри першості міста з волейболу серед юнаків у залік ХХІ спартакіади школярів міста. Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів І місце виборола команда ЗОШ №1, другою стала команда ЗОШ №2, третьою була команда ЗОШ №3. Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів перемогу святкувала команда ЗОШ №9.

• Першість міста з баскетболу в залік ХХІ спартакіади школярів міста

6-9 листопада в спортивній залі охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 проходила першість міста з баскетболу серед школярів. В упертій боротьбі першість завоювала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, яка в грі за перше місце в додатковий час здолала опір команди ЗОШ №2 . Третьою стала команда ЗОШ №5.

• Першість міста з футболу у залік ХХІ спартакіади школярів міста.

Міські ігри ХХІ спартакіади школярів розпочалися змаганнями з футболу, що пройшли на футбольних полях ЗОШ №3 та ЗОШ №2. Пристрасті супроводжувалися пристрастями не меншими, ніж на іграх Ліги чемпіонів. Поради тренерів, емоційна оцінка гри команд уболівальниками, перші пропущені у ворота м'ячі... Нарешті після кількоденних змаганьвизначилися переможці. Ними стали футбольні команди ЗОШ №1 (І місце), ЗОШ №5 (ІІ місце), ЗОШ №3 (ІІІ місце)  - серед ЗОШ І-ІІІ ступенів та ЗОШ №6 (І місце) серед ЗОШ І-ІІ ступенів.

• Легкоатлетичний крос у залік ХХІ спартакіади школярів міста

В перші дні жовтня в урочищі Ківшар пройшли змагання з легкоатлетичного кросу. Кращими у командному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів стали: ЗОШ №2 - І місце, ЗОШ №5 - ІІ місце, ЗОШ №1 - ІІІ місце. Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступеня - переможцем стала команда школи №9.
    В особистому заліку переможцями стали:

на дистанції 1000 м серед молодших дівчат - Мучарова Євгенія, ЗОШ №2 - І місце, Лоскот Таісія, ЗОШ №2 - ІІ місце, Назарчук Юлія, ЗОШ №6 - ІІІ місце;

на дистанції 1000 м серед молодших юнаків - Слізченко Антон, ЗОШ №1 - І місце, Бачкир Вадим, ЗОШ №2 - ІІ місце, Чуб Андрій, ЗОШ №9 - ІІІ місце;

на дистанції 1000 м серед старших дівчат - Усик Тетяна, ЗОШ №2 - І місце, Бондаренко Катерина, ЗОШ №5 - ІІ місце, Рекуненко Ірина, ЗОШ №5 - ІІІ місце;

на дистанції 1500 м серед старших юнаків - Чуб Роман, ЗОШ №1 - І місце, Усик Олександр, ЗОШ №2 - ІІ місце, Кравченко Роман, ЗОШ №3 - ІІІ місце.

• Легкоатлетичне чотириборство у залік ХХІ спартакіади школярів міста

Змагання з легкоатлетичного чотириборства відбулися на початку жовтня на стадіоні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Судді оцінювали вправність юнаків та дівчат у стрибках у довжину, метанні малого м'яча на дальність,бігові на 60 м та 500 м у дівчат і 800 м у хлопців.

У командному заліку кращими стали ЗОШ №2 - І місце, ЗОШ №3 - ІІ місце, гімназія - ІІІ місце.

В особистому заліку серед дівчат переможцями стали: Маслюк Дарина, ЗОШ №2 - І місце, Кіпенко Алла, ЗОШ №2 - ІІ місце, Мегера Жанна, ЗОШ №9 -ІІІ місце, серед юнаків першим став Данилюк Богдан, ЗОШ №3, другим