vivaspb.com
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Міські змагання з баскетболу (дівчата) в залік ХХV міських спортивних ігор школярів

IMG 4348      23-26 січня в спортивній залі ЗОШ №3 продовжували вирувати пристрасті. Цього разу змагалися  команди дівчат у міських змаганнях з баскетболу в залік ХХV міських спортивних ігор школярів.
        У запеклій боротьбі перемогу виборола збірна ЗОШ №5, яка у грі за перше місце перемогла команду ЗОШ №2, третьою була команда ЗОШ №11.
        Детальніше з перебігом змагань можна ознайомитись переглянувши  турнірну таблицю.               Фото із змагань

Міські змагання з футзалу (дівчата) в залік ХХV міських спортивних ігор школярів

12-17 січня в спорткомплексі ФК "Нафтовик" відбулися ігри першості міста з футзалу серед дівчат у залік ХХV міських спортивних ігор школярів. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда ЗОШ №1, яка у грі за І місце виявилася сильнішою за збірну ЗОШ №2, третє місце посіла ЗОШ №3.
         Серед ЗОШ І-ІІ ступенів сильнішою була команда ЗОШ №6.

Повністю ознайомитися з перебігом турніру можна переглянувши таблиці змагань

Першість міста з волейболу в залік ХХV міських спортивних ігор школярів

З 22 по 25 листопада в спортивній залі Охтирської гімназії відбулися ігри першості міста з волейболу серед юнаків у залік ХХV міських спортивних ігор школярів.Як і в інших ігрових видах, команди спочатку змагалися в групах, а потім у стикових іграх були розіграні місця з І по VІІІ. Переможцем стала збірна ЗОШ №2, яка у грі за І місце пермогла команду гімназії,  третє місце виборола команда ЗОШ №5. Серед шкіл І-ІІ ступеня перемогу святкували юнаки ЗОШ №9.
       Детальніше з розподілом місць можна ознайомитись, переглянувши турнірну таблицю.

Першість міста з баскетболу в залік ХХV міських спортивних ігор школярів

З 8 по 11 листопада в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися ігри першості міста з баскетболу серед юнаків у залік ХХV міських спортивних ігор школярів. Спочатку команди змагалися в групах, а потім у стикових іграх були розіграні місця з І по VІІІ. Переможцем стала збірна ЗОШ №2, яка у грі за І місце пермогла команду ЗОШ №5, юнакам з ЗОШ №11 тільки на останніх секундах вдалося вирвати перемогу у збірної ЗОШ №3 у грі за третє місце. Серед шкіл І-ІІ ступеня перемогу святкували юнаки ЗОШ №6.

Турнірна таблиця ХХV міських спортивних ігор школярів у 2016-2017 н. р.