1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Міські змагання з баскетболу в залік ХХVІІІ міських ігор школярів

IMG 086111-15 листопада в спортивній залі ЗОШ №3 відбулися змагання першості міста  з баскетболу серед юнаківт у залік ХХVІІІ міських спортивних ігор школярів.

У запеклій боротьбі перемогу виборола збірна ЗОШ №5, яка у грі за перше місце перемогла команду ЗОШ №2, третіми стали юнаки  ЗОШ №1, які в грі за ІІІ місце були сильнішоими від ЗОШ №11..

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів переможцем стпла команда ЗОШ №6.

Детальніше з перебігом змагань можна ознайомитись переглянувши  турнірну таблицю.

Фото із змагань

Змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІІ міських спортивних ігор школярів

IMG 048826 вересня в урочищі "Ківшар" відбулися змагання першості міста з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІІ міських спортивних ігор школярів.

Перемогу в командному заліку святкувала збірна ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, другою стала команда ЗОШ №5, третє місце зайняла збірна ЗОШ №3, поступившись другим місцем за додатковими показниками.

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів  перемогу виборола команда школи №6.

В особистому заліку перемогу святкували: Антюх Ірина (ЗОШ №11) - серед молодших дівчат, Романов Максим (ЗОШ №1) - серед молодших юнаків, Більська Дарія (ЗОШ №11)  - серед старших дівчат, Рєпін Юрій (ЗОШ №5) - серед старших юнаків.

ПРОКОЛИ ЗМАГАНЬ         ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Першість міста з футболу у залік ХХVІІI спортивних ігор школярів міста

16 – 20 вересня на стадіоні в\ч А- 0563 відбулися змагання першості міста з футболу в залік ХХVІІІ міських спортивних ігор школярів. Спочатку команди змагалися у групах:

Група 1               Група 2

а потім у стикових іграх були розіграні місця з І по VІІІ. У фінальній грі команда ЗОШ №5 з рахунком 4:0 переграла юнаків ЗОШ №1, у грі за третє місце між ЗОШ №8 та гімназією кращою виявилася збірна ЗОШ №8 - 4:2, пяте місце за юнаками ЗОШ №3, які з рахунком 4:1 перемогли команду ЗОШ №4, у грі за сьоме місце ЗОШ №11 була сильнішою за ЗОШ №2 - 2:1

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів команда ЗОШ №9 святкувала перемогу над ЗОШ №6  -  4 :1

Детальніше з перебігом змагань можна ознайомитись переглянувши таблицю.

Першість міста з легкої атлетики у залік міських спортивних ігор школярів

24 квітня на стадіоні ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулися змагання першості міста з легкої атлетики. Це останній вид у залік ХХVІІ традиційно  міських спортивних ігор школярів. Юні спортсмени змагалися в бігу на 100, 400, 1500 метрів, стрибках у довжину та штовханні ядра. Перемогу в командному заліку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула команда школи №2, друге місце виборола збірна ЗОШ №3, третє місце за командою гімназії. Серед ЗОШ І-ІІ ступенів за додатковими показниками (кращі місця в індивідуальному заліку) перемогла ЗОШ №6.

Детальніше з перебігом змагань можна ознайомитись переглянувши ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ