vivaspb.com
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Першість міста з легкоатлетичного чотириборства у залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів

IMG 6302      3-4 жовтня на стадіоні Охтирської ЗОШ №2 відбулися змагання першості міста з легкоатлетичного чотириборства у залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів. Дівчата та юнаки 2004-2005 років народження змагалися в бігу на 60 м, стрибках у довжину, метанні м'яча, в бігові на 500 м (дівчата) та 800 м (хлопці). В напруженій боротьбі серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогу виборола збірна ЗОШ №2, друге місце зайняла команда ЗОШ №11, третє місце за юними легкоатлетами ЗОШ №5. Серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогла збірна ЗОШ №6.
          В особистому заліку переможцями стали:
  • серед дівчат: І місце - Крощенко Вікторія (ЗОШ №6), ІІ місце - Гриб Діана (ЗОШ №2), ІІІ місце - Касперська Вікторія (ЗОШ №6);
  • серед юнаків: І місце - Маслюк Нікіта (ЗОШ №2), ІІ місце - Кошель Максим (ЗОШ №9), ІІІ місце - Бацало Віталій (ЗОШ №5).

Першість міста з легкоатлетичного кросу

27 вересня в урочищі "Ківшар" відбулися змагання першості міста з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів.Перемогу в командному заліку святкувала збірна ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, другою стала команда гімназії, третє місце зайняла збірна ЗОШ №3. Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів  перемогу виборола команда школи №9, другою стала ЗОШ №6.
       В особистому заліку перемогу святкували: Більська Дарія (ЗОШ №11) - серед молодших дівчат, Гнітій Юрій (ЗОШ №9) - серед молодших юнаків, Косенко Дар'я (ЗОШ №1) - серед старших дівчат, Ткаченко Руслан (ЗОШ №11) - серед старших юнаків.

Першість міста з футболу в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів

IMG e032535dad1e21763370363d283f65e7 V18 – 22 вересня відбулися змагання першості міста з футболу в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів. У фіналі в напруженій боротьбі, переможець визначився тільки після серії післяматчевих пенальті, команда ЗОШ №1 переграла юнаків ЗОШ №5, у грі за третє місце між ЗОШ №3 та ЗОШ №8, як і в фіналі переможця визначала серія пенальті, за результатами якої кращою виявилася збірна ЗОШ №3.
Серед ЗОШ І-ІІ ступенів сильнішою була команда ЗОШ №9, переможець як і в суперечці ЗОШ І-ІІІ ступенів став відомим тільки після серії післяматчевих пенальті.
Детальніше з перебігом змагань можна ознайомитись переглянувши таблицю.

Першість міста з легкої атлетики в залік ХХV міських спортивних ігор школярів

14 квітня на стадіоні Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулися  змагання з легкої атлетики. Це останній вид у залік XXV міських спортивних ігор школярів. Юні спортсмени змагалися в бігу на 100, 400, 1500 метрів, стрибках у довжину та штовханні ядра. Перемогу в командному заліку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула команда школи №2, серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогу святкувала команда школи №6.
      Більш детальніше ознайомитись з перебігом змагань можна переглянувши протоколи змагань.

Міські змагання з волейболу серед дівчат у залік ХХV міських спортивних ігор школярів

13-16 лютого в спортивній залі Охтирської гімназії відбулися міські змагання з волейболу серед дівчат у залік ХХV міських спортивних ігор школярів. В напруженій боротьбі перемогу виборола команда ЗОШ №2, другими стали дівчата з гімназії, третє місце зайняла збірна ЗОШ №8.
Серед ЗОШ І-ІІ ступенів сильнішою виявилася команда ЗОШ №6.
Детальніше з пребігом змагань можна ознайомитись переглянувши таблицю.