1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Євгена Тешера «Весна» з самбо

25-26 березня в Харкові пройшов Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ Євгена Тешера «Весна» з самбо серед юнаків та дівчат 2002-2004, 2005-2007р.н., в якому приймали участь вихованці відділення дзюдо і здобули нагороди:самбо Харьков 2
Зімов Едуард 42 кг V
Ми вітаємо спортсменів,, батьків та тренерів та бажаємо їм ще найвищих перемог!

Відкритий Всеукраїнський турнір «VІ Дитячий Фестиваль дзюдо»

Вдалими виступами порадували вихованці Охтирської ДЮСШ на змаганнях 25-26 березня В Києві пройшов відкритий Всеукраїнський турнір «VІ Дитячий Фестиваль дзюдо». В змаганнях взялили участь юнаки та дівчата з 20 областей України. Запекла боротьба тривала на 6 татамі. Охтирчани вибороли 6 медалей різного ґатунку.
V м
Ми щиро вітаємо спортсменів, їхніх батьків та тренерів!

Вдалі виступи вихованців відділень дзюдо та самбо

Недригайлів   Суми

Продовжують радувати своїми досягненнями на змаганнях різних рівнів вихованці Охтирської ДЮСШ, відділень дзюдо та самбо:

Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків "Київська весна"

Volkov    3-4 березня в Києві пройшов всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків "Київська весна", в якому вихованець Охтирської ДЮСШ Волков Антон виборов перше місце в своїй ваговій категорії.

Відкритий турнір з самбо «Побратими»

25 лютого 2017р.   м.Харків відбувся відкритий турнір з самбо «Побратими» серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь спортсмени Харкова, Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Сумської областей. На високому рівні показали боротьбу і вибороли нагороди учні охтирської ДЮСШ, які взяли участь у цьому турнірі. З 19 спортсменів 15 піднялись на п’єдестал пошани: