2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Бокс

Боксерський турнір пам’яті Андрія Реути

20-22 грудня 2019 року у м. Суми відбувся боксерський турнір пам’яті Андрія Реути – сумського бійця, який загинув, обороняючи Україну. Учасниками турніру стали спортсмени від 10 до 22 років. Крім боксерів з Сумщини участь у змаганнях взяли спортсмени з Тернопільської та Чернігівської областей.

Долучилися до турніру і вихованці Охтирської ДЮСШ, які за підсумками змагань вибороли:
І місце –  Залавський Данило, Калач Максим, Капуста Євген, Залавський Давид;
ІІ місце – Павлов Ігор, Залавський Віталій.

boks 22 12boks 22 12 1boks 22 12 2

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом та бажаємо їм успіхів в подальших змаганнях!

Чемпіонат Сумської обласної організації ФСТ «Спартак» з боксу

22 листопада 2019 року у м. Суми відбувся чемпіонат Сумської обласної організації ФСТ «Спартак»  з боксу.

Команда м.Охтирки вдало виступила на цих змаганнях, зайнявши 5 призових місць.

Перше місце вибороли: Чепура Всеволод, Ляшенко Сергій, Ботузова Анастасія, Саєнко Нікіта;

Друге місце зайняв: Шевченко Микола.

Вітаємо переможців та призера!

Відкритий Чемпіонаті КЗ «Тростянецької ДЮСШ» з боксу

1 листопада 2019 року у м. Тростянець відбувся відкритий Чемпіонаті КЗ «Тростянецької ДЮСШ» з боксу.

Охтирські спортсмени, вихованці відділення боксу Охтирської ДЮСШ,  показали високий рівень майстерності і вибороли такі місця в своїх вагових категоріях:

І місце: Калач Максим, Тарасенко Микола, Залавський Давид, Павлов Ілля, Саєнко Нікіта, Капуста Євген;

ІІ місце: Сугак Микола, Волосов Олександр, Ляшенко Сергій, Пахомов Артем, Павлов Ігор.

Ми вітаємо вихованців, їхніх батьків, тренера та бажаємо юним спортсменам подальшого підвищення спортивної майстерності та високих досягнень!

Міжнародний боксерський турнір «Lutsk Boxing Cup»

zalavskyЗ 1 по 3 листопада в місті Луцьк выдбувся міжнародний боксерський турнір «Lutsk Boxing Cup», присвячений пам’яті загиблих спортсменів із Луцька Василя Лотоцького, Дем’яна Усика та Олега Фурса Участь у змаганнях взяли 250 спортсменів з України, Польщі, Молдови, Литви, Білорусії.

За результатами трьох днів змагань Віталій Залавський став чемпіоном.

Вітаємо спортсмена!

Чемпіонат України з боксу серед юнаків

chu boks21-27 жовтня у м. Бердянськ відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків. У змаганнях взяли участь 400 спортсменів з різних регіонів країни 2006-2007 років народження.

У складі збірної команди Сумської області на чемпіонаті виступав  вихованець Охтирської ДЮСШ Гнітій Олександр. За
результатами змагань Гнітій Олександр став срібним призером чемпіонату у ваговій категорії 50 кг.

Вітаємо спортсмена та тренера-викладача  Ходуная В.Ю..