1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відкритий чемпіонат м. Суми зі стрибків на акробатичній доріжці

stribki 2020В останній день зими, а саме 29 лютого 2020 року акробати міста Охтирки взяли участь у Відкритому чемпіонаті м. Суми зі стрибків на акробатичній доріжці. Змагання проводились у спортивному комплексі Інституту фізичної культури та спорту Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. За підсумками змагань були визначені переможці та призери:stribki 2020 1

Юнаки 2009-2010 р.н.:
Жувак Дмитро - І місце (програма кандидата в майстри спорту)
Зубко Тимофій - ІІ місце (І  розряд)
Юнаки 2011 р. н. та молодші :
Олійних Михайло - ІІІ місце ( І юнацький розряд)

stribki 2020 2Дівчата 2009 та старші:
Гриньова Ельвіра - І місце (програма кандидата в майстри спорту)
Реус Ясміна - ІІ місце (І розряд)
Дівчата 2010 р.н. та молодші:
Суворова Кароліна - ІІ місце (ІІІ розряд)
Стеценко Валерія - ІІІ місце (І юнацький розряд)

Ми вітаємо спортсменів із здобутими перемогами та виконанням спортивних нормативів!

Відкритий чемпіонат м. Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений Новий рік»

stribki 1

26-27 грудня 2019 року наші акробати Жувак Дмитро та Гриньова Ельвіра взяли участь у  Відкритому чемпіонаті м. Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений  Новий рік». Цього року до Харкова з’їхались спортсмени майже з усієї України.

За підсумками змагань в своїх вікових групах Жувак Дмитро та Гриноьва Ельвіра зайняли  ІІ місця.

Вітаємо спортсменів із чудовими передноворічними досягненнями!

Охтирські акробатки - бронзові призери Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики

akrobatika lviv17-20 грудня 2019 року у м. Львів відбувся відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики присвячений пам’яті ЗТУ О. Ф. Чернявого, який традиційно проводиться у передсвяткові новорічні дні.

Місто Охтирку представляла жіноча пара, вихованки Охтирської ДЮСШ – Катерина Кіяшко та Софія Бірюк. Дівчата виступали за програмою І дорослого розряду. За підсумками змагань наші акробатки стали бронзовими призерами.

Вітаємо наших спортсменок, батьків та тренера з вдалим виступом та бажаємо
їм успіхів в подальших змаганнях!

Відкрита першість міста Охтирки зі спортивної акробатики

За підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради 22 грудня 2019 року у спортивній залі Охтирської гімназії відбулася Відкрита першість міста Охтирки зі спортивної акробатики (стрибків на акробатичній доріжці), участь в якій взяли понад 40 учасників.
akr akr 1   akr 2 akr 3 akr 4

За результатами змагань були визначені переможці та призери:

Відкритий особисто-командний чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики

akrobatika 1За підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради команда міста Охтирки взяла участь у відкритому особисто-командному чемпіонаті Сумської області зі спортивної акробатики серед дорослих, юніорів та юнаків, який проходив 23-24 листопада 2019 року в місті Суми (в акробатичному залі КДЮСШ №2).

У чемпіонаті взяли участь понад 90 учасників (команди з міст Охтирка, Харків та  Суми).

Серед жіночих пар  першого дорослого розряду друге місце поділили між собою дві пари з нашого міста:  Спасьонова Поліна і Колесник Дарина та Бірюк Софія і Кияшко Катерина.

Серед жіночих трійок юнацьких розрядів І місце зайняли – Суворова Кароліна, Ткаченко Дар’я та Титаренко Софія. Спортсменки виконували програму другого юнацького розряду.

Тakrobatika 3акож  І місце серед жіночих трійок  юнацьких розрядів  зайняли наймолодші представники нашого міста Киричок Єлизавета Тесля Валерія та ГученкоМарія,  ІІ місціе п’єдесталу зайняла також наша трійка – Колот Софія Стеценко Валерія та Рочагова Мирослава.    Дівчата  виконували програму третього юнацького розряду.

В особистому заліку охтирчани привезли додому 6 золотих та 7 срібних медалей. В загальному заліку команда міста Охтирки зайняла ІІІ місце.

Команду готував – Горпинченко Микола Григорович.

Вітаємо наших спортсменів з успішними виступами та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!