1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Охтирські школярі - другі в підсумковому заліку XXV обласних спортивних ігор

23-24 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися Дитячі спортивні ігри «Старти надій 2017» - останній вид у залік XXV обласних спортивних ігор школярів, після якого Турнірна таблиця набрала остаточного вигляду. В підсумку охтирські школярі посіли ІІ місце, поступившись лише одноліткам з обласного центру. Найбільший внесок до успіху команди зробили легкоатлети (крос – І місце, чотириборство – І місце, легка атлетика – ІІ місце), баскетболісти (юнаки – ІІ місце, дівчата – ІІІ місце), футболісти (ІІ місце).
Вітаємо юних спортсменів та тренерів і бажаємо успішних виступів у наступних обласних іграх.

Змагання з легкої атлетики в залік ХХV обласних спортивних ігор школярів

естафета        11 травня 2017 року на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка  розпочалися змагання з легкої атлетики в залік ХХV обласних спортивних ігор школярів.
Наші легкоатлети вдало розпочали змагання. В перший день перемогу святкували: Масло Влад на дистанції 1500м серед старших юнаків, Павліченко Альбіна в метанні списа серед старших дівчат, Васильченко Владислав у стрибках у довжину серед молодших юнаків, Бабич Микола в бігу на 400м серед старших юнаків, друге місце зайняли: Маслюк Дарина на дистанції 100м серед старших дівчат, Скорина Віталій у бігу на 100м серед молодших юнаків, Ширшов Євген на дистанції 400м серед молодших юнаків, Сахно Сергій в стрибках у довжину серед молодших юнаків, Мандрика Дмитро в стрибках у довжину серед старших юнаків, Троценко Олександр у метанні списа серед старших юнаків, третіми стали: Косенко Дар'я на дистанції 100м серед старших дівчат, Ставицька Анна на дистанції 100м серед молодших дівчат.

Змагання ХХV обласних спортивних ігор школярів з легкоатлетичного чотириборства

5-6 травня на стадіоні СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися змагання ХХV обласних спортивних ігор школярів з легкоатлетичного чотириборства. У змаганнях взяли участь 7 команд І групи: м. Конотоп, Суми, Ромни, Охтирка, Лебедин, Шостка, Глухів.
Охтирські школярі відмінно виступили на цих змаганнях. У командному заліку наша збірна у складі: Гущина Владислава – ЗОШ №2, Більська Дарія – ЗОШ №11, Крощенко Вікторія – ЗОШ №6, Криворучко Софія – ЗОШ №9, Маслюк Нікіта – ЗОШ №2, Гнітій Юрій – ЗОШ №9, Передера Денис – ЗОШ №3, Кузьменко Дмитро – ЗОШ №3 зайняла І місце, другою стала команда м. Шостка, третьою команда м. Суми.
В особистому заліку учень школи №2 Маслюк Нііта виборов ІІ місце серед юнаків, Гущина Влада (ЗОШ №2) зайняла ІІІ місце серед дівчат.
Ми вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом і бажаємо їм перемог на змаганнях вищого рівня!
Ознайомитися з перебігом змагань у залік ХХV обласних спортивних ігор школярів можна переглянувши турнірну таблицю.

ХХV обласні спортивні ігри школярів із баскетболу серед команд дівчат І групи

Wnah1i1ud9k16-17 березня в спортивному комплексі Сумського національного аграрного університету відбулися ХХV обласні спортивні ігри школярів із баскетболу серед команд дівчат І групи.
За результатами жеребкування суперницями наших дівчат у групі стала команда сумчанок. Гра виявилася напруженою, основний час закінчився нічиєю 21:21, а в додатковому овертаймі доля посміхнулася господарям, які отримали мінімальну перемогу. У грі за ІІІ місце охтирчанки перемогли команду м. Ромни. Переможцями турніру стала команда м. Конотоп, яка у фінальній грі переграла сумчанок.
Детальніше з перебігом змагань ХХV обласних спортивних ігор школярів можна ознайомитись переглянувши таблицю.

Обласні змагання з баскетболу серед команд юнаків у залік ХХV обласних спортивних ігор школярів

22-23 грудня  2016 р. в м. Суми  відбулися обласні змагання з баскетболу серед команд юнаків у залік ХХV обласних спортивних ігор школярів. У змаганнях взяли участь 5 збірних команд міст Сумської області  І групи: Суми, Конотоп, Ромни, Охтирка, Глухів.
Вдало виступила збірна команда м. Охтирка, яка виборола друге  місце. Перше  місце завоювали школярі м. Сум , третє - м. Конотоп.
Команду до змагань підготували Душков В.О., Соловйов В.В., Кривонос С.М.
Ми щиро вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом та бажаємо їм успіхів в подальших змаганнях!