1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Охтирські школярі - срібні призери змагань обласного етапу ІІ літньої Гімназіади України з баскетболу

basket17-18 грудня в м. Суми в спортивному залі обласної ДЮСШ пройшли фінальні змагання обласного етапу ІІ літньої Гімназіади України з баскетболу серед команд школярів.basket gr Змагання проводились в два етапи зональні та фінальні. Команди були розподілені на чотири зони і переможці зональних змагань а це збірні команди м. Шостка, Конотоп, Суми, Охтирка розіграли нагороди в фіналі.

Школярі нашого міста в напруженій боротьбі вибори ІІ місце. У грі з командою м. Конотоп вони святкували перемогу з перевагою в три очка (45:42), а з командою м. Шостка переможець визначився лише в додатковий час (54:49). Золоті медалі виборола команда м. Суми.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Охтирські школярі переможці зонального етапу обласних змагань Гімназіади України з футболу

coker gimnaziada17-19 жовтня у м. Лебедин відбувся І етап обласних змагань Гімназіади з футболу серед збірних команд школярів (юнаки). Участь у змаганнях взяли команди міст Охтирки та Лебедина, а також Лебединського, В-Писарівського, Краснопільського районів.

Охтирські школярі під керівництвом тренера-викладача Охтирської ДЮСШ Душкова В.О. впевнено перемогли всіх суперників і стали переможцями  зональних змагань.

Вітаємо наших юнаків з перемогою та бажаємо такого ж вдалого виступу у фінальних змаганнях, які відбудуться навесні

Змагання з легкої атлетики за програмою XXVII обласних спортивних ігор школярів

gnitiy16-17 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка в м.Суми відбулись змагання з легкої атлетики за програмою обласних спортивних ігор школярів. Команда нашого міста виборола ІІ місце, поступившись команді м. Ромни, третє місце посіла збірна м. Конотоп.

В особистому заліку охтирські школярі вибороли 4 перших, 9 других та 7 третіх місць.

ФОТОЗВІТ                       ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ.

Обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

IMG 79357-8 травня у Сумах на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулись обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів.

Охтирські школярі виступили досить вдало і зайняли ІІ командне місце. Перемогу виборола збірна м. Ромни, , третє місце за командою обласного центру.

Детальніше з перебігом змагань  ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів можна ознайомитись переглянувши таблицю

Охтирчанки другі в обласних змаганнях з волейболу серед дівчат в залік XXVII спортивних ігор школярів

voleybol d14 - 15 березня в спортивній залі ОДЮСШ відбулись обласні змагання з волейболу серед дівчат в залік XXVII спортивних ігор школярів. Охтирські дівчата вибороли ІІ місце, поступившись тільки команді з обласного центру, ІІІ місце за школярками м. Шостки, 4 - Глухів, 5- Лебедин.

Вітаємо дівчат та їх тренерів Душкова В.О. та Москаленко С.О. з вдалим виступом!

Детальніше з перебігом XXVII обласних спортивних ігор школярів можна ознайомитись переглянувши турнірну таблицю.