1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Змагання з футболу за програмою XXVІІ Спортивних ігор школярів Сумщини

10 жовтня в м. Ромни відбулися змагання з футболу за програмою XXVІІ Спортивних ігор школярів Сумщини. Команда м Охтирка зайняла ІІ місце, поступившись  команді з Конотопу, третіми стали школярі м. Лебедин.
Поздоровляємо наших футболістів та бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях!
Ознайомитися з перебігом змагань у залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів можна переглянувши турнірну таблицю.

Легкоатлетичний крос у залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

5 жовтня 2018 року на базі санаторію Баси відбувся легкоатлетичний крос в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів. Участь у змагання взяли  школярі міст та районів області, які змагались у двох вікових групах 2002-2003 р.н. та 2004-2006 р.н. За результатами змагань охтирські школярі здобули ІІ місце у командному заліку, поступившись команді з обласного центру,. третє місце за роменчанами.

В особистому заліку перемогу здобув Євген Ширшов на дистанції 3000м серед старших юнаків, Діана Гриб стала другою на дистанції 1000м серед молодших дівчат, Юрій Гнітій на дистанції 1000м серед молодших юнаків був третім.

Вітаємо переможців та призерів змагань, а також їх тренерів і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Детальна інформація на сайті ФЛАСО

Змагання з легкої атлетики за програмою обласних спортивних ігор школярів

17-18 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка в м.Суми відбулись змагання з легкої атлетики за програмою обласних спортивних ігор школярів. Команда нашого міста виборола ІІІ місце, поступившись командам м Суми та м. Ромни.

Пропонуємо вашій увазі підсумкові протоколи змагань:

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ обласних спортивних ігор школярів

4 borstvomaslyk11-12 травня у Сумах на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулись обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ обласних спортивних ігор школярів.

У напруженій боротьбі перемогу виборола збірна м. Ромни, друге місце за командою м. Охтирки, треті – школярі з Шостки.

У особистому заліку серед юнаків переміг Нікіта Маслюк (м. Охтирка) – 261 очко

ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з баскетболу серед дівчат

basket    13-15 березня 2018 року в м. Конотоп проходили ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з баскетболу серед дівчат.  Продемонструвавши чудову гру, збірна охтирських школярок  у запеклій боротьбі виборола  І місце, ІІ місце - у дівчат з  м. Конотоп, ІІІ місце - м. Ромни, ІV місце - м. Суми, V місце –. Лебедин.
      Вітаємо  наших дівчат та їх тренерів з перемогою та бажаємо вдалих виступів у майбутньому.