1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відкритий чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики серед команд ДЮСШ присвячений пам’яті Ветерана спорту, ВВВ та праці М.С. Кислого

122-23 квітня 2017 р. відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики присвячений пам’яті Ветерана спорту, ВВВ та праці М.С. Кислого серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Змагання із парно-групових видів проводилися в акробатичному залі КДЮСШ №2, а акробатичні стрибки у спортивному комплексі СДПУ ім. А. С. Макаренка.

23 квітня акробати міста Охтирка взяли участь у змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці. Серед молодших юнаків ІІ місце виборов Кобзар Олексій, виконавши норматив першого юнацького розряду. А серед молодших дівчат посіла ІІ місце – Соловей Марина. У загальному заліку команда юнаків у складі Жувака Дмитра, Кобзаря Олексія та Макарова Дениса зайняли ІІІ місце. Не відстали від них і наші дівчата.

Команда дівчат у складі Соловей Марини, Бірюк Софії, Теслі Валерії та Колеснік Дар’ї вибороли ІІІ місце.

22-23 квітня акробати змагалися у парно-групових видах із двома командами міста Суми.
Серед жіночих пар МС, КМС та першого дорослого розряду ІІ місце зайняли - Зенова Єлизавета та Ткаченко Дар’я. Наші спортсменки змагалися з сумчанами за програмою кандидатів в майстри спорту.
Серед акробатів другого та третього дорослого розрядів І місце виборола жіноча пара - Береза Віта та Богдан Єлизавета, дівчата виконували програму другого дорослого розряду.
Також почесне І місце серед жіночих пар юнацьких розрядів зайняли - Колесник Дар’я та Колот Софія. На п’єдесталі пошани до них приєдналася жіноча пара – Пірятинець Анна та Крамаренко Тетяна, посівши ІІІ місце.
Серед жіночих груп дорослих розрядів ІІ місце виборола жіноча трійка – Бондаренко Олександра, Задорожна Карина, Вірьовка Анастасія. Наші спортсменки виконували нову програму першого дорослого розряду.
А серед жіночих груп юнацьких розрядів посіли ІІІ місце – Соловей Марина, Киричок Єлизавета, Якимова Ада.
2Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та подарунками, а команди - кубками.
У загально – командному заліку у змаганнях із парно-групових видів акробатики команда міста Охтирки, виборола ІІ командне місце, залишивши позаду команду №2 міста Суми.
Учасників змагань підготували тренери зі спортивної акробатики - Горпинченко Яна Валеріївна та Горпинченко Микола Григорович.