1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Успіхи охтирських легкоатлетів на командному чемпіонаті України

25-26 вересня у м. Луцьк на оновленому легкоатлетичному стадіоні відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1998 р.н. та молодше.
       Успішним був виступ охтирчан на цих змаганнях. Мучарова Євгенія перемогла в бігові на 400 м з результатом 57.68, Маслюк Дарина стала третьою встановивши особисті рекорди на дистанціях 100 м - 12.87 та 200 м - 26.58. Вагомий внесок у копілку команди внесли також Слізченко Антон, який фінішував восьмим з особистим рекордом 2.00.57 на дистанції 800 м, Турбін Андрій встановив власний рекорд, метнувши спис на 47 м 45 см, та  Косенко Дарина, яка пробігла 100 м за 13.45.
    Вітаємо наших юних зірочок та їх тренерів! Бажаємо здоров’я, успіхів і подальшого удосконалення спортивної майстерності!
     Приємно відзначити той факт, що у командних змаганнях серед ДЮСШ збірна Охтирської ДЮСШ, хоч виступала і неповним складом (у залік йшло 9 результатів) посіла 12 місце з 54  команд.