1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Командний чемпіонат України з естафетного бігу

У суботу 20 травня на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» відбувся чемпіонат України з однієї з найбільш видовищнішої легкоатлетичної дисципліни – естафетного бігу.
Найкращі спринтери країни у складі збірних своїх областей змагалися на дистанціях 4х100м, 4х400м, 4х800м та у змішаних естафетах 100+200+400+800 метрів.
estafetaУ загальнокомандному заліку команда Сумської області впевнено посіла перше місце – 421 очко. Другою стала збірна Черкаської області – 371 очко, третьою – Вінницької – 320 очок.
Приємно відзначити, що охтирські спортсмени внесли вагомий внесок у здобуток команди області.
  • Андрій ЛИСЕНКО, Микола БАБИЧ, Владислав МАСЛО в естафеті 4х800 м чоловіки
Вітаємо наших атлетів та їх тренерів із визначною перемогою та бажаємо успішних стартів у подальших змаганнях.
З детальною інформацією про цей чемпіонат та повними підсумковими протоколами можна ознайомитись на їх офіційній сторінці на сайті ФЛАУ за цим посиланням