1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Змагання з легкої атлетики в залік ХХІV обласних спортивних ігор школярів

IMG 10251       21-22 травня 2016 року в м. Суми на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка  відбулися змагання з легкої атлетики в залік ХХІV обласних спортивних ігор школярів. Це закючний вид у програмі спортивних ігор, після якого турнірна таблиця набере остаточного вигляду. І якщо доля І та ІІ місця в загальному заліку обласних спортивних ігор вже вирішена, сумчани стали першими а конотопські школярі другими, то за ІІІ місце йде боротьба між охтирчанами та роменчанами.
     Наші легкоатлети вдало розпочали змагання. В перший день перемогу святкували: Мучарова Євгенія на дистанції 400 м серед старших дівчат, Маслюк Дарина та Косенко Дар'я на дистанції 100 м серед старших та молодших дівчат відповідно, друге місце зайняли: Масло Влад на дистанції 1500 м серед старших юнаків, Ніконенко Антон на дистанції 100 м серед старших юнаків та Ширшов Євген на дистанції 400 м серед молодших юнаків, третім став Мандрика Дмитро в стрибках у довжину серед молодших юнаків.
   У другий день в скарбничку команди додали перші місця: Мучарова Євгенія з бігу на 200 м серед старших дівчат, Масло Владислав з бігу на 3000 м серед старших юнаків, Ширшов Євген з бігу на 800 м серед молодшах юнаків, Косенко Дар'я з бігу на 200 м серед молодших дівчат, естафетна команда у складі: Скорина Віталій, Ніконенко Антон, Маслюк Дарина, Мучарова Євгенія, друге місце зайняли: Скорина Віталій у бігу на 200 м серед молодших юнаків, Турбін Андрій у метанні списа серед старших юнаків, Павліченко Альбіна у метанні списа серед молодших дівчат, третіми стали: Маслюк Дарина з бігу на 200м серед старших дівчат, Ніконенко Антон з бігу на 200 м серед старших юнаків.
     У командному заліку охтирські легкоатлети зайняли І місце, яке дозволило охтирським школярам вибороти ІІІ місце у загальному заліку ХХІV обласних спортивних ігор школярів. Вітаємо їх , та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях!