1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Кубок шкільного футболу Сумщини – 2013 «Діти – майбутнє України»

У зональному етапі Кубку шкільного футболу Сумщини – 2013 «Діти – майбутнє України», що відбувся 14 червня в м. Охтирці на футбольному полі військової частини А 0563, взяли участь 3 команди загальноосвітніх навчальних закладів міста Охтирки, Охтирського та Великописарівського районів.

Змагання проходили за коловою системою. Перша гра відбулася між футбольними командами «Лідер» Охтирської гімназії та «Темп» Чупахівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Обидві команди активно атакували, але завдяки пильності захисників та воротарів жодній із них не вдалося отримати перевагу над суперником. Тому зустріч закінчилася з рахунком 0:0.
У наступному двобої зустрілися команда «Лідер» Охтирської гімназії та футболісти Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи. Цього разу м’яч побував у воротах обох команд. Із рахунком 2:1 перемогу здобула команда Великої Писарівни.
Третя гра зональних змагань відбулася між спортсменами Великописарівської спеціалізованої школи та командою «Темп» Чупахівської спеціалізованої школи. Уже в першому таймі вболівальники команди «Темп» пораділи двом голам, забитим чупахівцями у ворота великописарівців. Другий тайм лише підтвердив майстерність футболістів «Темпу». Ще чотири забитих голи вивели цю команду в переможці з рахунком 6:0.
Допомогу в організації та проведенні змагань надали командир в/ч А-0563 Яковець О.В., тренери ДЮСШ ФК «Нафтовик-Укрнафта» Сопітько В.І., Сікун О.М., Горох С.М., лікар ДЮСШ Лавриненко С.М. та лікар Охтирської ЦРЛ Хорошун І.Г.
Обслуговувала зустрічі суддівська бригада в складі ветерана футболу Віслова В.П., суддів Діганшина А.В., Сосєдка В.В., Жуліна Ю.І., Конвісара Є.О., Мамченко В.В., Листопадова С.Г.